Tere!

Mina olen Mari.

Koerte võimlemistreener (CPCFT), koerte füüsilise treeningu entusiast, blogija ja paadunud optimist.

Pühendunud Sinu koera füüsilise vormi parandamisele, et te saaksite koos võimalikult pikka elu nautida.
Tahaksid oma koerale võimalikult tervet ja aktiivset elu, aga ei tea, kust alustada? Ma olen siin, et aidata!

On Su koer entusiastlik matkaja...

... sportlane ...

... või professionaalne kaisutaja?

Iga koer vajab mitmekülgset füüsilist treeningut.

Õppides oma koeraga võimlema, aitad:

 • Parandada koera rühti ja tugevdada lihaskonda

 • Kaitsta koera liigeseid ja vältida vigastusi

 • Parandada koera sportlikku sooritust ja vastupidavust

 • Arendada koera kehataju ja koordinatsiooni

 • Tõsta koera enesekindlust

 • Saavutada koeraga parem kontakt

 • Tõsta koera elukvaliteeti ja muuta meie elu muretumaks

Võta oma koera tervis ja füüsiline heaolu enda kätesse - tule koeraga võimlema!

Koeraga võimlema treeningkavad:

 • Pane video mängima ja tee treeneri juhendamisel oma koeraga trenn kaasa 20+ juhendatud treeningkava abil. Seltsis on ikka toredam!

 • Õpi harjutusi õigesti ja ohutult sooritama 40+ detailse õppevideo abil. Mida jälgida koera seismise või istumise juures? See on kõik lahti seletatud :)

 • 13+ teoorialoengut pakuvad põnevat infot ning õpetavad oma koera füüsilist arengut jälgima. Kas Sa teadsid, et tegelik füüsiline areng toimub hoopis... puhkuse ajal?!

 • Pidev areng ja trennide mitmekülgsus on tagatud täieneva harjutuste varamu ja uute treeningkavadega. Nii ei hakka trennis kunagi igav ;)

 • Sul on tekkinud harjutuste kohta küsimusi? Või tahaksid hoopis teiste võimlejatega koos trenni teha? Sel juhul liitu iganädalaste veebitrennidega Zoomi vahendusel. Jutud käivad, et need trennid on lõbusad (ja kasulikud)

 • Liigud pidevalt maa ja linna vahet? Ühtegi kohalkäimise trenni ei toimu läheduses? Pole probleemi - treeni endale sobival ajal ja kohas meie intuitiivse veebikeskkonna vahendusel. Töötab hästi ka mobiilis ;)

Mis aga kõige ägedam - õpi oma koerga tegema lihtsaid ent tõhusaid harjutusi Eesti esimese ja kõige kogenuma koerte võimlemistreeneri juhendamisel. 

Vii oma koera füüsiline vorm täiesti uuele tasemele Mari Valgma trennides. Hea tuju on trennis garanteeritud!

Su koer tänab Sind ;)


Boonus

 • Toetav kogukond

  Pääs eksklusiivsesse, ainult õpilastele mõeldud toetavasse ja väga muhedasse suhtlusgruppi. Nipid, uued harjutused, abi harjutustega - see on hindamatu lisa treeningkavade juures!

 • Käpaharjutused

  Koordinatsiooni ja kehataju arendamiseks mõeldud harjutused iga koera treeningkavasse. Ega füüsiline treening ainult lihastega piirdu!

 • Võistlused

  Ainult koeraga võimlejatele mõeldud eripakkumised mitmetelt koostöö-partneritelt. Oh, ja võistlused! Treeningkavade õpilastele korraldame Facebooki grupis väljakutseid ja võistluseid ;)

Õpilased võimlemisest

Reena, Nora, Boo & Bagira

Nii individuaalset ja põhjalikku trenni ei olegi enne koertega teinud! Uus maailm - virtuaalmaailm loob uued võimalused ja kohustused, kohustused selles mõttes, et koerte omanikuna olen nagu kooli õpilane, kes igat järgnevat trenni ootab ja põnevusega osaleb. Teooriamaterjalid ja erineva tasemega treeningkavad on võimaldanud mul igapäevaselt võimelda enda kolme koeraga kodus. Lihtsalt super! Väga hea ja vahetu suhtlus treener Mariga ja suurepärane võimalus teiste trennikaaslastega kohtuda. AITÄH MARI! Kohtume Zoomis 😉

Maarja, Lulu & Nana

Mulle väga meeldib, et treeningkavade abil saan oma koertega rahulikult nokitseda just meile sobivas tempos vastavalt iga koera individuaalsele arengule ja murekohtadele. Lisaks annavad veebitrennid palju vabadust nii enda tegemiste kui ka koerte muude trennide planeerimiseks vastavalt vajadusele. Teooriamaterjalid on hästi läbi mõeldud ja moodustavad koos kavade, videojuhiste ja veebitrennidega väga mõnusa terviku. Kõik päevad ei ole vennad ja just paindlikkus on minu jaoks veebitrennide ja võimlemiskavade üks märkmesõnadest. Samas ei ole kunagi tunnet, et oled üksi või et "täna küll võimelda ei viitsi", sest ülimotiveeriv ja lahe trenniseltskond koos alati toetava Mariga on ju alati vaid Zoomi kaugusel.

Katariina & Wia

Mul oli suur probleem koera hüppamisega, st. 10st pulgast jäi rajal püsti heal juhul 1-2. Võimlemine on meid väga palju aidanud; peale võimlema hakkamist juhtub harva, et pulgad kukuvad.

Ingrid, Aadu & Tõru

Olen pisut kannatamatu loomuga ja selle tõttu sobivad Mari treeningkavad mulle nagu rusikas silmaauku. Harjutuste kirjeldused ja mida jälgida on eraldi välja toodud nii, et saab uued harjutused kas eelnevalt üle vaadata ja järgi proovida, või siis panna trennivideo pausile ja uue harjutusega natuke põhjalikumalt tegeleda. Kui kõik harjutused on tuttavad, siis saab tempokalt (pausidega koera jaoks muidugi) edasi liikuda. Mulle sobib väga hästi, et igas järgnevas treeningkavas on nii tuttavaid harjutusi kui ka uusi väljakutseid, väga suupärased ampsud. Ja uuel ajal uued kombed - grupitrennid zoomis on väga inspireerivad - tore on näha teisi kutse samu asju tegemas ja trennikaaslastega suhelda.

Merike & Smokey

Hakkasime koeraga võimlemas käima, sest agility trennides jäi silma, et koeral on seljalihased nõrgad, mõnikord kiirendades käis seljast jõnks läbi. Tänu näiliselt ülilihtsatele võimlemisharjutustele oli koeral juba kuu aja pärast seljast nõgusus kadunud ja ühtegi jõnksatust pole rohkem ette tulnud. Minu jaoks oli suur üllatus, kui tõhusad need harjutused on. Õppisin väga palju ka selle kohta, kuidas koera väsimusmärke märgata, ülekoormust vältida ja koerale piisavalt puhkust anda.

Kõlab väga hästi, aga ...

 • Kui vana koeraga võib võimlemisega alustada?

  Väikeste ja keskmist kasvu koertega võib alustada algtaseme treeningkavadega ja koordinatsiooni-harjutustega 6-kuuselt. Suurt kasvu koertega tasub oodata trennidega kuni nad on saanud 1 aastaseks. Sealt edasi on oodatud koerad igas vanuses.

 • Mis varustust on võimlemisega alustamiseks vaja?

  Võimlemiseks sobivad suurepäraselt inimestele mõeldud tasakaalupadjad (nö istumispadjad). Alustamiseks sobivad ka põrandapadjad, vanad padjad, tööriistakastid jms. Padja/kasti kõrgus võiks olla väikesel koeral ca 5-10 cm; keskmisel koeral 10-15 cm ja suurel koeral 15-20 cm. Koer peaks mahtuma mugavalt sinna esikäppasid peale asetama ja pind ei tohiks käpa all libe olla.

 • Kas võimlemine sobib ka vigastusest taastuvale koerale?

  Varasema vigastuse või kroonilise tervisemure puhul soovitame enne võimlemist kindlasti veterinaariga konsulteerida. Koeraga Võimlema Treeningkavad on loodud ennekõike tervetele koertele, kellel ei ole teadaolevalt vigastusi.

 • Kas online trennid on samaväärsed kohalkäimise trennidega?

  Jah, on küll! Online trennides tehtavad harjutused on samad nagu minu õpetatavates kohalkäimise trennides. Iganädalased Zoom trennid motiveerivad kodus harjutama ning võimaldavad treeneril tagasisidet anda nagu "päris" trenniski. Online trennidel on ka suur pluss: treener näeb koduseid trennivõimalusi ja saab isegi paremini kodus harjutamiseks nõu anda.

 • Kas võimelda võib ka koeraga, kes ei ole kunagi koertekoolis käinud?

  Jah, võimlema on oodatud kõik koerad, hoolimata oma senisest kooliteest. Võimlemisega alustamiseks on oluline, et koer hea meelega käest maiust võtaks, ülejäänu saab juba õppida võimlemise käigus. Harjutustega alustame päris algusest ükshaaval ning iga harjutuse juures on õppevideo, kuidas harjutust teha päris nullist.

 • Kas mitme koera puhul peaks iga koeraga eraldi liituma?

  Treeningkavadega liitudes võib ühe liitumisega teha trenni kõigi sama pere koertega. Ainus piirang on Zoom trennidega - kuna trenn kestab kindla aja, siis ei pruugi Zoom trenni raames jõuda kõikide koertega harjutusi teha. Küll aga võib osaleda erinevates Zoom trennides erinevate koertega.

Liitu trennidega ja parandame koos Sinu koera füüsilist vormi :)

Kingi koerale tervem elu ja endale südamerahu

Algajate pakett *

Ideaalne variant võimlemisega alustamiseks!

 • €24,00 / kuu

  1 kuu tasu, igakuine maksekorraldus

  Liitu

Treeningkavade täispakett **

Kõik harjutused ja kavad + Zoom trennid

 • €39,00 / kuu

  1 kuu tasu, igakuine maksekorraldus

  Liitu

* Algajate pakett sisaldab ligipääsu teooriamaterjalidele ja algtaseme harjutustele ning treeningkavadele. Lisaks harjutustele ja kavadele saab õpilane ligipääsu võimlejate Facebooki gruppi, kus saab nõu küsida.


** Treeningkavade täispakett sisaldab ligipääsu kõikidele avaldatud harjutustele ja treeningkavadele erinevatel raskustasemetel. Täispaketiga liitujal on ligipääs koordinatsiooniharjutustele ja iganädalastele Zoom trennidele. Lisaks saab õpilane ligipääsu võimlejate Facebooki gruppi.

 • 14-päevane tagastusõigus

  Kui juhtub, et võimlemine siiski ei ole teile, siis saate 14 päeva jooksul teenusest loobuda ja tagastame raha küsimusi esitamata. Aga ma ei usu, et seda vaja on, sest ...

Võimlemine on äge!

Kohtume trennis ;)