Tahaksid oma koerale võimalikult tervet ja aktiivset elu? Nii et vigastused ei kimbutaks? Ja koeral oleks hea füüsiline vorm?

On Su koer entusiastlik matkaja?

Sportlane?

Või professionaalne kaisutaja?

Iga koer vajab mitmekülgset füüsilist treeningut.

Õppides oma koeraga võimlema, aitad:

 • Parandada koera rühti ja tugevdada lihaskonda

 • Kaitsta koera liigeseid ja vältida vigastusi

 • Parandada koera sportlikku sooritust ja vastupidavust

 • Arendada koera kehataju ja koordinatsiooni

 • Tõsta koera enesekindlust

 • Saavutada koeraga parem kontakt

 • Tõsta koera elukvaliteeti ja muuta meie elu muretumaks

Võta oma koera tervis ja füüsiline heaolu enda kätesse - tule koeraga võimlema!

Trennidega liitumiseks kliki siin

Koeraga võimlema treeningkavad:

 • Pane video mängima ja tee treeneri juhendamisel oma koeraga trenn kaasa 20+ juhendatud treeningkava abil. Seltsis on ikka toredam!

 • Õpi harjutusi õigesti ja ohutult sooritama 35+ detailse õppevideo abil. Mida jälgida koera seismise või istumise juures? See on kõik lahti seletatud :)

 • 7 teoorialoengut pakuvad põnevat infot ning õpetavad oma koera füüsilist arengut jälgima. Kas Sa teadsid, et tegelik füüsiline areng toimub hoopis... puhkuse ajal?!

 • Pidev areng ja trennide mitmekülgsus on tagatud järjest raskemaks muutuvate harjutuste ja kavadega. Nii ei hakka trennis kunagi igav ;)

 • Online trennidega treenid endale sobival ajal ja kohas meie intuitiivse veebikeskkonna vahendusel. Töötab hästi ka mobiilis ;)

 • Eluaegne ligipääs materjalidele

Mis aga kõige ägedam - õpi oma koerga tegema lihtsaid ent tõhusaid harjutusi Eesti esimese ja kõige kogenuma koerte võimlemistreeneri juhendamisel. 

Vii oma koera füüsiline vorm täiesti uuele tasemele Mari Valgma trennides. Hea tuju on trennis garanteeritud!

Su koer tänab Sind ;)


Boonus

 • Allalaetavad kavad

  Iga kava on pdf-failina allalaetav. Nii saad soovi korral kava välja printida. Või lihtsalt telefonist kätte leida. Samuti jääb allalaetud kava Sulle kogu eluks.

 • Jätka trennidega

  Algajate trennides loome põhja süvalihaste trenniga. Jätkutrennides aga tulevad just need harjutused, mis Sinu sportkoera varamust veel puudu on!

Liitu meie muhedate trennidega :) Kliki siin!

Õpilased võimlemisest

Reena, Nora, Boo & Bagira

Nii individuaalset ja põhjalikku trenni ei olegi enne koertega teinud! Uus maailm - virtuaalmaailm loob uued võimalused ja kohustused, kohustused selles mõttes, et koerte omanikuna olen nagu kooli õpilane, kes igat järgnevat trenni ootab ja põnevusega osaleb. Teooriamaterjalid ja erineva tasemega treeningkavad on võimaldanud mul igapäevaselt võimelda enda kolme koeraga kodus. Lihtsalt super! Väga hea ja vahetu suhtlus treener Mariga ja suurepärane võimalus teiste trennikaaslastega kohtuda. AITÄH MARI!

Maarja, Lulu & Nana

Mulle väga meeldib, et treeningkavade abil saan oma koertega rahulikult nokitseda just meile sobivas tempos vastavalt iga koera individuaalsele arengule ja murekohtadele. Lisaks annavad veebitrennid palju vabadust nii enda tegemiste kui ka koerte muude trennide planeerimiseks vastavalt vajadusele. Teooriamaterjalid on hästi läbi mõeldud ja moodustavad koos kavade, videojuhiste ja veebitrennidega väga mõnusa terviku. Kõik päevad ei ole vennad ja just paindlikkus on minu jaoks veebitrennide ja võimlemiskavade üks märkmesõnadest.

Katariina & Wia

Mul oli suur probleem koera hüppamisega, st. 10st pulgast jäi rajal püsti heal juhul 1-2. Võimlemine on meid väga palju aidanud; peale võimlema hakkamist juhtub harva, et pulgad kukuvad.

Ingrid, Aadu & Tõru

Olen pisut kannatamatu loomuga ja selle tõttu sobivad Mari treeningkavad mulle nagu rusikas silmaauku. Harjutuste kirjeldused ja mida jälgida on eraldi välja toodud nii, et saab uued harjutused kas eelnevalt üle vaadata ja järgi proovida, või siis panna trennivideo pausile ja uue harjutusega natuke põhjalikumalt tegeleda. Kui kõik harjutused on tuttavad, siis saab tempokalt (pausidega koera jaoks muidugi) edasi liikuda. Mulle sobib väga hästi, et igas järgnevas treeningkavas on nii tuttavaid harjutusi kui ka uusi väljakutseid, väga suupärased ampsud!

Merike & Smokey

Hakkasime koeraga võimlemas käima, sest agility trennides jäi silma, et koeral on seljalihased nõrgad, mõnikord kiirendades käis seljast jõnks läbi. Tänu näiliselt ülilihtsatele võimlemisharjutustele oli koeral juba kuu aja pärast seljast nõgusus kadunud ja ühtegi jõnksatust pole rohkem ette tulnud. Minu jaoks oli suur üllatus, kui tõhusad need harjutused on. Õppisin väga palju ka selle kohta, kuidas koera väsimusmärke märgata, ülekoormust vältida ja koerale piisavalt puhkust anda.

Kõlab väga hästi, aga ...

 • Kui vana koeraga võib võimlemisega alustada?

  Väikeste ja keskmist kasvu koertega võib alustada algtaseme treeningkavadega ja koordinatsiooni-harjutustega 6-kuuselt. Suurt kasvu koertega tasub oodata trennidega kuni nad on saanud 1 aastaseks. Sealt edasi on oodatud koerad igas vanuses.

 • Mis varustust on võimlemisega alustamiseks vaja?

  Võimlemiseks sobivad suurepäraselt inimestele mõeldud tasakaalupadjad (nö istumispadjad). Alustamiseks sobivad ka põrandapadjad, vanad padjad, tööriistakastid jms. Padja/kasti kõrgus võiks olla väikesel koeral ca 5-10 cm; keskmisel koeral 10-15 cm ja suurel koeral 15-20 cm. Koer peaks mahtuma mugavalt sinna esikäppasid peale asetama ja pind ei tohiks käpa all libe olla.

 • Kas võimlemine sobib ka vigastusest taastuvale koerale?

  Varasema vigastuse või kroonilise tervisemure puhul soovitame enne võimlemist kindlasti veterinaariga konsulteerida. Koeraga Võimlema Treeningkavad on loodud ennekõike tervetele koertele, kellel ei ole teadaolevalt vigastusi.

 • Kas online trennid on samaväärsed kohalkäimise trennidega?

  Jah, on küll! Online trennides tehtavad harjutused on samad nagu minu õpetatavates kohalkäimise trennides. Iganädalased Zoom trennid motiveerivad kodus harjutama ning võimaldavad treeneril tagasisidet anda nagu "päris" trenniski. Online trennidel on ka suur pluss: treener näeb koduseid trennivõimalusi ja saab isegi paremini kodus harjutamiseks nõu anda.

 • Kas võimelda võib ka koeraga, kes ei ole kunagi koertekoolis käinud?

  Jah, võimlema on oodatud kõik koerad, hoolimata oma senisest kooliteest. Võimlemisega alustamiseks on oluline, et koer hea meelega käest maiust võtaks, ülejäänu saab juba õppida võimlemise käigus. Harjutustega alustame päris algusest ükshaaval ning iga harjutuse juures on õppevideo, kuidas harjutust teha päris nullist.

 • Kas mitme koera puhul peaks iga koeraga eraldi liituma?

  Treeningkavadega liitudes võib ühe liitumisega teha trenni kõigi sama pere koertega. Ainus piirang on Zoom trennidega - kuna trenn kestab kindla aja, siis ei pruugi Zoom trenni raames jõuda kõikide koertega harjutusi teha. Küll aga võib osaleda erinevates Zoom trennides erinevate koertega.

Registreerumine on selleks korraks suletud

Sisesta oma e-mail siia...

... ja annan teada, kui järgmine kord registreerumine avatakse!