Hei!

Mul on hea meel Sind siin näha!

Kuidas Sul läheb? Sageli otsitakse võimlemistrenne just siis, kui koeral on mõni mure tekkinud. Ma siiralt loodan, et Sind on sellest südamevalust säästetud ning oled siin lehel selleks, et muresid ei tekikski

Igal juhul tere tulemast, rõõm Sinuga kohtuda!

Mina olen Mari Valgma

Koeraga Võimlema lehe autor, blogija ning Eesti esimene diplomeeritud koerte fitnesstreener (CPCFT), suupärasemalt koerte võimlemistreener ;)Koeraga Võimlema lugu ulatub tagasi 2016. aastasse. Ma olin mitu aastat olnud hobi-koeraomanik, võistlesin agilitys ja sõnakuulelikkuses. Mind aga häiris väga, et mu noorem koer istus alati ühte tagajalga kehast natuke kaugemal hoides. Häirivaid asju oli teisigi, millest ma kuidagi jagu ei saanud.Pika otsimise peale leidsin Debbie Torraca juhendatavad koerte fitnessi kursused. Debbie Torraca on üks maailma tuntumaid koerte füsioterapeute. 


Ainult 1 kuu jagu usinasti sihipäraselt harjutusi tehes paranes mu koera füüsiline vorm märkimisväärselt.

Mu koer hakkas oma keha sümmeetriliselt kasutama ning enam ei olnud neid “veidruseid”, mis mind varasemalt olid häirinud. 

Suurepärastest tulemustest innustununa olin ma aasta hiljem peale põhjalikke õpinguid ka ise diplomiga koerte fitnesstreener (CPCFT).Peale treeneritunnistuse saamist olen end pidevalt täiendanud erinevate tuntud koolitajate nagu Bobbie Lyons, Jana Gams ja Chris Zink kursustel. 

Läbi oma pikaajalise ja mitmekülgse kogemuse aitan ka Sinul oma koera füüsilise vormi eest paremini hoolitseda. 

Samasugust eduelamust on ka Sinul võimalik koeraga võimlemise trennides kogeda.


Üha uuesti ja uuesti on õpilased saavutanud minu juhendamisel suurepäraseid tulemusi ning märganud suurt arengut oma koera füüsilises vormis.Juba ainult kuu ajaga on võimalik oma koera füüsilist vormi oluliselt parandada ning tagada seeläbi koerale tervem elu. Kui võimlemise harjutusi õigesti sooritada, siis need annavad silmnähtavaid tulemusi.


Alates aastast 2016 on mul olnud au aidata 250+ koera füüsilist vormi ja elukvaliteeti parandada


Suurim rõõm on aga see, et koertele võimlemistrennid meeletult meeldivad. Ja tunded on vastastikused: 


iga õpilane on mulle kallis.

Treeningkavadega liitumisel annan enda poolt kõik, et aidata Sinul oma koera füüsilist vormi parandada ning kinkida talle tervem elu.

Koerad on võrratud ja nad väärivad, et me nende tervise ja füüsilise vormi eest hoolitseksime :)


Kui tunned sama, siis kiika meie blogisse, jälgi meid Facebookis, Instagrammis või saada e-mail mari(ät)koeragavoimlema.ee

Kui soovid näha minu täpsemat koolitusajalugu, siis kliki siia.

Aitäh, et leidsid aja minuga kohtumiseks!


Kohtume trennis :)